Sekrety uwodzenia - str. 1

Dlaczego mężczyźni mają problemy z uwodzeniem?

Czynników może być wiele, ale jest kilka najpopularniejszych przyczyn nieudanego uwodzenia. Zdarza się to facetom na całym świecie, popełniałem te błędy ja i bardzo możliwe, że robisz to i Ty. Jak to się dzieje, że mężczyźni czynią takie głupstwa, które są nieskuteczne i w 99% przypadków pogarszają sprawę? Odpowiedź jest prosta — tak zostaliśmy zaprogramowani. Ale spokojnie, wyrwiesz się z tego. Co to za błędy, które faceci popełniają na pierwszych randkach?

Kupowanie uczuć

Tak wiele razy widziałem i słyszałem, jak mężczyźni wybierają się na pierwszą randkę z czerwoną różą, na drugą przynoszą cały bukiet, a na trzeciej ofiarowują kobiecie biżuterię. Na całym świecie mówi się, że kobiety lubią być rozpieszczane, i to jest niewątpliwa prawda. Każdy z nas lubi.

Jednak jak to wygląda, kiedy facet na drugie spotkanie przychodzi z bukietem kwiatów? Kiedy zaprasza na drogą kolację? Kiedy opłaca taksówkę? Podświadomy przekaz takiego działania jest mniej więcej taki: „Gość ma puste wnętrze, więc zasłania się tuzinami prezentów”. Oczywiście prawda może być zgoła inna, ale tak na poziomie nieświadomym może odebrać to kobieta. Tymczasem tak naprawdę one chcą dowiedzieć się, jaki jesteś, a nie ile masz w portfelu! Mogą się zdarzyć wyjątki, ale o tym już chyba mówiliśmy.

Żebyśmy się nie zrozumieli źle, przypominam, że cała ta książka omawia pierwsze etapy interakcji kobieta – mężczyzna. Poznanie się, pierwsze randki i tak dalej. Co to oznacza? Prezenty możesz kupować, to jest bardzo okej, ale w momencie, gdy jesteś już z kobietą, gdy spaliście już ze sobą. Wtedy w ramach wynagrodzenia jej tego, jaką kobietą jest, możesz zdecydować się kupić prezent.

dalej ››