Tajemnice najwiekszych uwodzicieli - str. 1

Wstęp

Długo zastanawiałem się, jak rozpocząć tę książkę. Moja przygoda z uwodzeniem kobiet rozpoczęła się 2 lata temu, po nieudanym związku z bardzo trudną kobietą. Wtedy postanowiłem zostać szczęśliwym człowiekiem, który już nigdy nie będzie miał problemów z kobietami. Wpisałem swego czasu w Google frazę „uwodzenie” i znalazłem pierwsze forum o tematyce pick upu wolne od wpływów NLS. Właśnie wtedy zacząłem się podpisywać nickiem Under.

Również wtedy poznałem mojego przyjaciela i współautora tej publikacji, Squida. Bardzo wiele nas różniło, ale mieliśmy wspólny cel „poznać tajemnice kobiecego serca”. Przez ponad dwa lata spędzaliśmy setki godzin na ulicy, w pubach, centrach handlowych i klubach, aby doskonalić swoje umiejętności. Początki były bardzo trudne. Poznaliśmy gorzki smak słowa „odrzucenie”. Jednak nasza chęć bycia lepszym od przeciętnych facetów pchnęła nas do punktu, w którym jesteśmy dzisiaj.

Największym problemem, z którym się zmagaliśmy w tamtym okresie, nie był brak motywacji, a raczej brak dostępu do jakiejkolwiek wiedzy. Gdybym dzisiaj zaczynał swoją przygodę z uwodzeniem kobiet — myślę, że osiągnąłbym ten sam rezultat znacznie wcześniej. Ten podręcznik powstał, abyś mógł iść na skróty. Gdy nauczyliśmy się osiągać sukcesy z kobietami, postanowiliśmy, że chcemy, abyś Ty również został uwodzicielem. Chcemy, abyś był podrywaczem. Wierzymy, że każdy może być idealnym kochankiem — niezależnie od tego, czy jest przystojny, silny lub bogaty. Swego czasu jeździłem maluchem, a miałem więcej kobiet niż rówieśnicy, którzy mają nadzianych rodziców. Dlatego powtórzę jeszcze raz: chcemy, abyś został łamaczem damskich serc.

Nie chcemy, abyś krzywdził kobiety. Naszym celem jest nauczyć Cię skutecznego działania, abyś mógł uszczęśliwiać wszystkie kobiety — od sprzątaczek po gwiazdy porno. Pisząc tę książkę, staraliśmy się nie kopiować niesprawdzonych wywodów pseudoartystów podrywu. Ostatnio stała się modna filozofia podrywu. Myślenie pozostaw myślicielom, a Ty zajmij się konkretnym działaniem. Skorzystaj z naszych praktycznych rad, a gwarantujemy Ci, że zmienisz swoje życie na lepsze. Jeśli poważnie zabierzesz się do roboty, już nigdy nie będziesz patrzeć, jak ktoś zabiera Ci kobietę, która powinna być z Tobą. Zacznij działać, działania zawsze przynosi efekty, myślenie nigdy.

Carpe diem, Przyjaciele...

dalej ››