Tajemnice najwiekszych uwodzicieli - str. 10

Uwodzenie na odległość

Gra przez telefon

Częstą bolączką początkujących uwodzicieli jest utknięcie na numerze telefonu. Niektórzy nawet dążą tylko do tego, nie umiejąc przejść w dalsze fazy znajomości i umówić się na randkę. Śmieszą mnie opinie, że ktoś zdobył tego wieczoru kilka numerów telefonu, bo w większości przypadków nie będzie on umiał pociągnąć tej znajomości dalej. Założę się, że każdemu choć raz zdarzyło się dzwonić na wcześniej otrzymany od kobiety numer, a po drugiej stronie nie było słychać nic oprócz ciszy. Sam przez to przechodziłem, mało tego — raz zdarzyło mi się nawet dostać od kobiety fałszywy numer (teraz wiem, jak mogłem temu zapobiec, ale cóż... błędy młodości). Musisz mieć świadomość, że samo zdobycie numeru nie jest ważne i nawet jeśli jesteś nie wiadomo jak dobry, nie gwarantuje to w 100% możliwości umówienia się. Dlatego odradzam bawienie się w kolekcjonowanie numerów dziewczyn, które poznałeś. Dużo ważniejsze są próby umówienia się na kolejne spotkanie, przypadkowe mówienie, co moglibyście robić i gdzie pójść. Tworzysz tym samym obraz następnego wspólnego wyjścia.

Kiedy masz inne możliwości wyboru, to nawet jeśli ta dziewczyna bardzo Ci się spodobała, telefon do niej nie będzie sprawą życia i śmierci. Zmniejszasz wagę tego jednego telefonu i nie czujesz się potrzebujący — to jest klucz do skutecznej gry przez telefon. Zadzwoń do niej, kiedy jesteś gotowy, ale nie powinieneś z tym czekać dłużej niż 1–2 dni. Zawsze się przedstawiaj, nawet jeśli odbiera właściwa osoba, mówiąc: „Cześć, Squido z tej strony... Zastałem Magdę?”. Budujesz przez to obraz pewnego siebie i obytego faceta, jak również na pewnym poziomie tworzysz więź osobą po drugiej stronie. Kiedy okazuje się, że nie ma osoby, z którą chcesz rozmawiać, zacznij rozmowę z tym, kto odebrał, mówiąc: „Jak więc ci na imię?”. Musisz mieć świadomość, że to jest z pewnością ktoś jej bliski i ma na nią duży wpływ. Jeśli pokażesz się z dobrej strony, prawie pewne jest, że będzie Ci pomagać i może nawet namawiać Twój cel na spotkanie z Tobą. Dlatego warto angażować ją w rozmowę. Pociągnij rozmowę, jak tylko możesz (jeśli nie masz pomysłu — zakończ). Słyszałem opinię, że zawsze musisz pierwszy kończyć, by pokazać, że to Ty jesteś facetem. Dla mnie to bzdura i wiem, że mój rozmówca może mieć również ważne powody, by zakończyć rozmowę. Nigdy nie czuj się wtedy obrażony.

Kiedy już rozmawiasz z właściwą osobą, nie szukaj jej aprobaty (nie pytaj, czy jest zajęta, czy Cię pamięta, co robi). Zamiast tego możesz przypomnieć jej zabawne zdarzenie, które miało miejsce podczas poznania, lub ciekawą rozmowę, która ją wciągnęła. Mów wolno, z pewnym siebie tonem głosu, wychodząc zawsze z pozycji władzy. Popracuj trochę nad głosem, sposobem mówienia i materiałem, ponieważ są to jedyne rzeczy, które w tym momencie masz do dyspozycji. Jeśli jesteś zdenerwowany przez wykonaniem telefonu, to naturalne. Zrób wszystko, co tylko możesz, aby rozładować stres, ponieważ kobieta szybko to wyczuje. Możesz się wcześniej zrelaksować poprzez np. słuchanie muzyki lub zadzwonić do przyjaciela bądź bliskiej znajomej, by wprowadzić siebie w rozmowny nastrój. Zacznij rozmowę w niekonwencjonalny sposób: „Przydarzyła mi się dzisiaj zabawna historia. Na środku rynku zacząłem wołać do kobiety łudząco podobnej do ciebie. Gdy się odwróciła i zobaczyłem, że to nie ty, było mi naprawdę wstyd. Ale niesamowita sprawa, ona mnie poznała i okazało się, że chodziliśmy do równoległych klas w podstawówce... I pomyśleć, że wszystkim rządzi przypadek”.

Dzwonić powinieneś o takich porach, w których ona będzie miała możliwość odebrania i nie będzie w tym czasie zajęta (popołudnie, wieczorem i w weekend). Jeśli już się znacie i to jest Twój kolejny telefon do niej, a mówi, że nie ma czasu, po prostu powiedz, że zadzwonisz później i rozłącz się. Powinieneś to zrozumieć i nie robić z tego wielkiej sprawy. Przekazuj tym, co mówisz, że nie ona jest głównym celem spotkania, ale przyjemne spędzenie czasu. Nigdy nie dzwoń z zastrzeżonego numeru. Najlepiej, żeby kobieta miała Twój numer w telefonie i wiedziała, kim jesteś. Staraj się nie przedłużać rozmowy — powinna trwać najwyżej kilka minut. Generalnie telefon ma służyć do umawiania się na spotkanie, ale wcześniej powinieneś ją wprowadzić w dobry nastrój. Kiedy jesteście już umówieni, nie ucinaj od razu rozmowy, zamiast tego porozmawiaj jeszcze chwilę i dopiero zakończ.

Jeśli ona mówi, że nie da rady się spotkać i słyszysz niepewność w jej głosie — przemilcz to, a po chwili zapytaj jeszcze raz w inny sposób. Nie powinieneś czuć się obrażony, kiedy ona nie zgodzi się na Twoją propozycję, nie staraj się też tego cofnąć. Przyjmij to do wiadomości, wyrażając, że to Ci się nie podoba. Kiedy czujesz, że kobieta dzwoni, by odwołać spotkanie— nie pozwól na to. Spróbuj ją zagadać i powiedz, że trochę się spóźnisz, ale cieszysz się, że dzwoni, by potwierdzić. Zawsze powinieneś myśleć pozytywnie i wiedzieć, czego chcesz (ułożenie planu rozmowy bardzo w tym pomaga). Jeśli ona nie odbiera Twojego telefonu, możesz wysłać SMS-a (znam kilka kobiet, które w ogóle nie odbierają telefonów). Pewnie zdarzą Ci się dziewczyny, które Cię oleją, a może nawet nie będą w stanie sobie Ciebie przypomnieć. Musisz być na to przygotowany.

‹‹ wstecz dalej ››